O nas

 

Świadczymy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec i Polski.

 

Niewątpliwym atutem naszej agencji jest zespół młodych i wykwalifikowanych pracowników, których profesjonalizm oraz zaangażowanie stanowi gwarancję najwyższej jakości usług. Podstawą naszych działań jest indywidualne podejście do potrzeb i wymagań każdego Klienta, a naszym priorytetem – jego satysfakcja.

 

Obecnie posiadamy oddziały zlokalizowane w miastach: Rybnik, Racibórz, Jarosław, a także punkt koordynatora firmy w miejscowości Markdorf (Niemcy).

 

Dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług, a także na fakt, że dbamy o dobre warunki pracy naszych pracowników, są wystawione przez nich opinie.

 

W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, bądź też skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub poprzez formularz kontaktowy.

 

 

 

Masz pytania?

Szukasz innej oferty?

+48 32 456 07 70

Nasi pracownicy postarają się znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę i odpowiedzieć na wszystkie pytania

Najważniejsze informacje o naszej firmie:

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności