Opinie

Aleksandra

Aleksandra

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Moja współpraca oraz dotychczasowe doświadczenia z firmą Royal Job Agencja Pracy Sp. z o.o. są bardzo pozytywne. Wyjazdy przerodziły się w ponad 5-letnią współpracę. Firma zapewnia duży wybór ofert, w pełni organizuje wyjazd i powrót. Wypłaty wpływają terminowo. W nagłych sytuacjach wygaśnięcia oferty biuro zapewnia inne miejsce pracy. Dzięki firmie Royal Job, wiem jakim pięknym miejscem jest Jezioro Bodeńskie. Składam za to wielkie podziękowania dla zarządu firmy oraz wszystkich pracowników.
Urszula

Urszula

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Pracuję w firmie Royal Job od niedawna. Jak na razie jestem zadowolona. Panie pracujące w oddziale w Rybniku są bardzo uprzejme, w razie jakiejś prośby czy niezrozumienia czegoś dostaję wyczerpujące wyjaśnienia. Nie ma problemu z terminowością wynagrodzenia a mam porównanie bo pracowałam wcześniej w innej firmie. Teraz bardzo żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej na zmianę. Dzwonię do znajomych i koleżanek prosząc aby nie zwlekały ze zmiana decyzji tak długo jak ja. Tu czuje się dbałość o pracownika, co jest ważne w tej pracy.
Barbara

Barbara

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Współpracuję tylko i wyłącznie z tą Firmą. Zawieranie umowy odbywa się drogą pocztową, bez komplikacji, wszystkie zasady są czytelne. Firma dotrzymuje terminów płatności, nigdy nie miałam żadnych komplikacji podczas wykonywania prac, zawsze służą radą w sytuacjach niezrozumiałych. To profesjonalna firma - można na niej polegać.
Danuta

Danuta

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Royal job to konkretna, rzetelna firma. Współpracuję z tą firmą od 2013 roku. Firma dba nie tylko o interesy własne, ale także o interesy pracowników. Podaje rzetelne informacje i w terminie wypłaca wynagrodzenie. Wszystkim, którzy chcieliby podjąć pracę w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych polecam firmę Royal Job.
Halina

Halina

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Pracuję jako opiekunka osób starszych w sumie 7 lat. Jest to moja trzecia firma. Przyznam z całym szacunkiem że jest to moja najlepsza firma. Firma ta dba o swoich pracowników, można zadzwonić z każdym problemem jaki spotka się w tej pracy. Jeszcze nigdy nie zignorowano mojej prośby. Szczególnie chcę podziękować mojej szefowej w Niemczech - M. Lis. Jest to osoba, którą naprawdę interesują nasze problemy, zawsze można liczyć na jej pomoc. Podziękowania należą się również Paniom z biura w Rybniku, za zaangażowanie o bardzo miłą obsługę.
Grażyna

Grażyna

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Z firmą Royal Job jestem związana od roku 2011. Wyjazdy do pracy są regularne i częste. Panie koordynatorki pomagają w organizacji wyjazdu, często telefonują, pomagają rozwiązywać problemy. Biuro obsługi w Rybniku jest wyjątkowe - za co bardzo dziękuję. Pozdrawiam wszystkich pracowników.
Kornelia

Kornelia

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Z firmą Royal Job mam przyjemność współpracować od marca 2014 roku. Służą pomocą w każdym przypadku, starają się przychodzić z pomocą możliwie najszybciej jak to jest możliwe. Na taką samą pomoc mogę liczyć ze strony niemieckiego koordynatora. Cieszę się, że mogłam dołączyć do grona pracowników tej firmy co daje mi pełną satysfakcję.
Urszula

Urszula

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Solidna, godna polecenia firma, z którą współpracuję już od dwóch lat. Wynagrodzenie wypłacane jest zawsze w terminie, miła obsługa w biurze w Rybniku, troskliwa opieka koordynatora na każdym wyjeździe.
Barbara

Barbara

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Współpracuję z firmą Royal Job (tylko i wyłącznie) już parę lat. Firma jest wypłacalna, terminowa, sprawy związane z podpisywaniem umów są prawidłowo prowadzone. Firma ma duże możliwości zatrudnienia, płaci dość dobrze. Zawsze otrzymywałam miejsce pracy takie jak chciałam i było ono zgodne z wcześniejszymi ustaleniami. Osoby pracujące w biurze firmy są sympatyczne, zawsze służą radą, jeśli trzeba koordynują przewoźnika, zamawiają bilety. Koszty podróży są zwracane w Niemczech. Firma posiada koordynatora w Niemczech, w razie sytuacji konfliktowych, prowadzą rozmowy. Polecam tę firmę.
Bogusława

Bogusława

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Jeżdżę z firmą Royal Job od 2015 roku. Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Wynagrodzenie jest zawsze w terminie. Opiekunka ma prawo do wyboru rodziny w Niemczech. Zawsze jest przedstawione więcej rodzin . Na panie w biurze można zawsze liczyć, służą pomocą w razie potrzeby a czasami, gdy potrzeba wspierają. Zamierzam dalej pracować w firmie Royal Job.
Helena

Helena

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Royal Job. Panie pracujące w firmie udzielają konkretnych, rzetelnych informacji dotyczących zlecenia, starają się dostosować do danej sytuacji i preferencji zleceniodawcy. Kontakty i zainteresowanie Pań ze mną są częste. Bardzo sobie cenię zwłaszcza konkretne informacje dotyczące podopiecznego czy podopiecznej przekazywane mi przed przyjęciem zlecenia.
Daria

Daria

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Z firmą Royal Job w Raciborzu współpracuję już kilka lat. Biuro to ma bardzo kompetentny personel potrafiący dobrze dobrać ofertę pracy do konkretnej opiekunki. Po przyjeździe na miejsce pracy zawsze zastawałam takie warunki jakie mi proponowano. Miły i sympatyczny personel biura potrafi skutecznie przekonywać mnie do kolejnych wyjazdów.
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności