Znajomość języka

Okres pobytu

Wyczyść

Prezentujemy oferty typu praca dla opiekunek w Niemczech. Wszystkie propozycje zatrudnienia zostały przez nas dokładnie zweryfikowane. Nasza oferta jest niezwykle różnorodna — znajdzie się tu praca dla opiekunów w Niemczech posiadających zarówno dobrą znajomość języka niemieckiego, jak i bardzo słabą, umożliwiamy wyjazdy krótkoterminowe oraz dłuższe, dzięki temu każdy, kogo interesuje praca dla opiekunów Niemcy znajdzie tu propozycję spełniającą jego oczekiwania.

Jednocześnie nasza agencja pośrednictwa pracy zapewnia pełne wsparcie osobom nawiązującym z nami współpracę. Gwarantujemy pełną opiekę koordynatora na miejscu, pomoc w załatwieniu formalności oraz pełne zakwaterowanie. Praca dla opiekunek Niemcy to doskonała propozycja dla każdego, kto ma dużo cierpliwości, wyrozumiałości i chce pomagać innym.

Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy w Niemczech jako opiekun osoby starszej.

Praca w okolicy jeziora Bodeńskiego

Miejsca do których wysyłamy naszych pracowników położone są w okolicy jezioea Bodeńskiego - piękne i malownicze widoki na jedno z największych jezior w Europie środkowej.

mapa

ul. Poznańska 21/48

Siedziba firmy Royal Job Agencja Pracy Sp. z o.o.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności