Poświęcamy wiele czasu na uzgodnienie wszelkich reguł współpracy oraz rozwianie każdej, nawet najmniejszej wątpliwości przed wyjazdem do pracy. Rzetelnie i skrupulatnie sprawdzamy kontrachentów, do których wysyłamy pracowników. Pragniemy aby każda, chętna do współpracy z nami  osoba, mogła znaleźć pracę, która spełni  jej oczekiwania. Dzięki takiemu podejściu każdy współpracujący z nami pracownik może liczyć na jasne zasady zatrudnienia i wynagrodzenia oraz korzystać tylko ze sprawdzonych przez nas ofert.

Naszym pracownikom gwarantujemy elastyczne dopasowanie terminów wyjazdów dzięki czemu pracownik jest w stanie wybrać czas, który najbardziej mu odpowiada, a nie sugerować się okresem narzuconym odgórnie. Przekłada się to na zadowolenie osób zatrudnianych oraz ich lojalność. 

Staramy się dobierać pracę do możliwości i kwalifikacji pracowników, jednocześnie kładąc nacisk na możliwość podniesienia ich kompetencji. W naszej ofercie posiadamy liczne możliwości szkoleń, nie tylko językowych ale i zgodnych ze specyfiką pracy opiekuna seniora. Udział w tych kursach i szkoleniach może zaowocować jeszcze lepszymi warunkami zatrudnienia i wynagrodzenia.

Nasza współpraca z pracownikiem nie kończy się w chwili jego zatrudnienia. Pomagamy mu pokonać formalności oraz zapewniamy opiekę koordynatora w Niemczech, aby ułatwić pracownikowi aklimatyzację w nowym miejscu pracy. Służymy pomocą w organizacji wyjazdu i powrotu z miejsca zatrudnienia.

Masz pytania?

Szukasz innej oferty?

+48 32 456 07 70

Nasi pracownicy postarają się znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę i odpowiedzieć na wszystkie pytania

Oferty pracy

Przeglądaj oferty pracy z wybranego kraju:

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności