Opinie

Mirosława

Mirosława

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Royal Job. Zawsze i w każdej sytuacji mogę liczyć na pomoc ze strony firmy. Pracują tam bardzo mili i uczynni ludzie, dzięki którym podczas wyjazdów, wiem że zawsze mogę na nich liczyć. Od początku nasza współpraca układała i do dzisiaj układa się wzorowo. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do takiej uczciwej i solidnej firmy. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam współpracę z firmą Royal Job.
Danuta

Danuta

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
W firmie Royal Job pracuję od 2016 roku jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Nim wyjechałam do pracy odbyłam, w oddziale Racibórz, kurs języka niemieckiego dzięki któremu opanowałam podstawy. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalizmu jaki prezentują panie zatrudnione w Royal Job. Pracując w Niemczech czuję się bezpiecznie bo wiem, że w razie jakichkolwiek problemów zawsze mogę liczyć na ich pomoc i to przez 24 godziny na dobę. Ostatnio panie poświęciły swój wolny czas i sobotę by pomóc mi znaleźć nowego przewoźnika. Ja osobiście uważam, że są to odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach, z którymi dobrze mi się współpracuje.
Maria

Maria

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Z firmą Royal Job współpracuję od 6 lat. Współpracę rozpoczęłam od przejścia kursu językowego organizowanego prze firmę. Personel biura w Raciborzu jest bardzo pomocny w każdej sytuacji. Pracownice posiadają dużą wiedzę oraz doświadczenie. Wszystkie miejsca pracy w których byłam zawsze były zgodne z opisem i bez utajonych szczegółów. Polecam firmę Royal Job.
Ada

Ada

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Z oddziałem Royal Job w Raciborzu współpracuję od 2017 roku. Firma jest rzetelna i uczciwa. Bardzo cenię sobie profesjonalizm Pań pracujących w w/w oddziale - fachową pomoc w każdej trudnej sytuacji, fachowe doradztwo, zaangażowanie. Panie są wiarygodne i z dużym doświadczeniem.
Adela

Adela

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Z firmą Royal Job współpracuję już 6 lat. Bardzo sobie chwalę ich pracę. Obsługa w biurze w Raciborzu jest bardzo miła, sprawna oraz zapewnia fachowe doradztwo. Pracownice tego biura są bardzo miłe i sumienne. Cenię ich profesjonalizm. Polecam oddział Royal Job w Raciborzu opiekunkom jako rzetelną i uczciwą placówkę.
Krystyna

Krystyna

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Jestem zadowolona z pracy w firmie Royal Job. Nie mam żadnych zastrzeżeń i oby tak dalej nam się współpracowało. Z wielkim szacunkiem pozdrawiam całą załogę.
Stanisława

Stanisława

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Współpracę z firmą Royal Job rozpoczęłam od przejścia kursu nauki języka niemieckiego, który umożliwił mi wyjazd do pracy jako opiekunka. Firma jest bardzo dobra i rzetelna, można na niej polegać. Współpraca układa się bardzo dobrze a personel firmy jest dla mnie bardzo miły.
Stanisława

Stanisława

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Po kilku latach współpracy z oddziałem Royal Job w Raciborzu chciałam podzielić się moją opinią o jej funkcjonowaniu. Bardzo sobie chwalę ich pracę; pomoc w każdej trudnej dla mnie sytuacji , fachowe doradztwo i zaangażowanie w pracę. Wszystkie czynności i działania firmy związane z wykonywanymi przeze mnie zleceniami przebiegają sprawnie i z oczekiwaną przeze mnie starannością. Pracownice oddziału są osobami miłymi i sumiennymi. Bardzo sobie cenię ich profesjonalizm, są to osoby wiarygodne i z dużym doświadczeniem. Polecam ten oddział Royal Job opiekunkom osób starszych jako rzetelną, profesjonalną oraz uczciwą placówkę.
Elżbieta

Elżbieta

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Z firmą Royal Job współpracuję już 2 lata. Pracownice firmy są bardzo miłe i uprzejme. Wynagrodzenie za zrealizowane przeze mnie zlecenia wpływa regularnie, co miesiąc. Do tej pory nie miałam żadnych negatywnych uwag.
Agnieszka

Agnieszka

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
Serdecznie witam. Pracuję jako opiekunka osób starszych w firmie Royal Job od pół roku. Z warunków pracy jestem zadowolona. Ze strony pracowników firmy oraz koordynatora działającego na terenie Niemiec zawsze mogę liczyć na pomoc. W Niemczech spotkałam życzliwych ludzi - członków rodziny podopiecznej co dodało mi pewności siebie i spowodowało, że praca sprawia mi wiele radości. Polecam firmę Royal Job jako godną zaufania.
Brygida

Brygida

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
'Z firmą Royal Job współpracuję 2 lata i jestem bardzo zadowolona z tej współpracy. Obsługa w biurze w Raciborzu jest bardzo miła, tak samo rodziny do których wyjeżdżam do Niemiec w ramach zleceń. Czuję, że jestem obsługiwana przez profesjonalne koordynatorki i wiem że mogę na ich pomoc zawsze liczyć. Polecam wszystkim współpracę z Royal Job'
Hildegarda

Hildegarda

GwiazdkaGwiazdkaGwiazdkaGwiazdka
'Pracuję w firmie od ponad roku i jestem bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy. Firma jest rzetelna i godna zaufania'
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności