Opiekunka osoby starszej

Lokalizacja:

Flaga Niemiec

Friedrichshafen

Język niemiecki:

Poziom dobry

dobry

Czas trwania:

do ustalenia

Płeć i wiek:

Seniorka ~82 lat

Wynagrodzenie / miesiąc:

Icona euro

W zależności od znajomości języka oraz doświadczenia

O ofercie

Poszukujemy opiekunki dla Pani Anny.  Podopieczna mieszka we Friedrichshafen, w  gospodarstwie domowym z dostępem do internetu razem z  synem. Najbliższy sklep oddalony o ok 20 min. drogi pieszo. Pani Anna jest samodzielna, nie wymaga pomocy w myciu, ubieraniu. Jest osobą komunikatywną, miłą, spokojna, lubi czytać romanse. W związku z problemem z kolanem porusza się bardzo powoli, wymaga pomocy przy chodzeniu.Cierpi na nowotwór płuc, jest po chemii. Ma problemy z ciśnieniem.
Do obowiązków opiekunki należy: gotowanie, sprzątanie, pranie/prasowanie oraz małe prace ogrodowe. Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu oraz pomoc w poruszaniu się. W razie konieczności pójście z podopieczną w nocy do toalety. Prawo jazdy nie jest wymagane.
 

Wyślij CV dla tej oferty

Masz pytania?

Szukasz innej oferty?

+48 32 456 07 70

Nasi pracownicy postarają się znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę i odpowiedzieć na wszystkie pytania

Pierwszy wyjazd

Jak to wygląda?

W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania związane z wyjazdem do pracy.

Poradnik pierwszego wyjazdu

ul. Poznańska 21/48

Siedziba firmy Royal Job Agencja Pracy Sp. z o.o.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności