opiekunka osoby starszej

Lokalizacja:

Flaga Niemiec

Ravensburg

Język niemiecki:

Poziom dobry

dobry

Czas trwania:

do 3 miesięcy

Płeć i wiek:

Senior ~82 lat

Wynagrodzenie / miesiąc:

Icona euro

do ustalenia

O ofercie

Oferta od 17.12.2018

Senior w wieku 82 Lat, cierpi na alzheimera, ale jest spokojny, nie jest agresywny. Ma wysokie ciśnienie, cewnik, pampersy. Cierpi na katar sienny. Alergia na valium. Podopieczny ma duże problemy z poruszaniem się. Trzeba go podtrzymywać, pomagać chodzić, wstać z krzesła. Pomagać przy ubieraniu i rozbieraniu jak i przy podawaniu posiłków. W gospodarstwie mieszka żona podopiecznego. W nocy w razie potrzeby trzeba na podopiecznego zerknąć. Do dyspozycji jest Babyphon. Senior jest miły, uprzejmy ale bardzo powolny.
Obowiązki: Do zadań opiekunki należeć będzie m.in. przygotowywanie posiłków, sprzątanie, czasami robienie zakupów i ewentualne małe porządki w ogrodzie.
Poszukujemy opiekunki.

 

Wyślij CV dla tej oferty

Masz pytania?

Szukasz innej oferty?

+48 32 456 07 70

Nasi pracownicy postarają się znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę i odpowiedzieć na wszystkie pytania

Pierwszy wyjazd

Jak to wygląda?

W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania związane z wyjazdem do pracy.

Poradnik pierwszego wyjazdu

ul. Poznańska 21/48

Siedziba firmy Royal Job Agencja Pracy Sp. z o.o.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności