opiekunka osoby starszej

Lokalizacja:

Flaga Niemiec

Illwangen

Język niemiecki:

Poziom dobry

dobry

Czas trwania:

do 3 miesięcy

Płeć i wiek:

Seniorka ~79 lat

Wynagrodzenie / miesiąc:

Icona euro

do ustalenia

O ofercie

Seniorka w wieku 79 lat, z parkinsonem, porusza się za pomocą balkonika bądź wózka. korzysta z pieluch. Aktualnie terapie: fizjoterapia, po drenażu limfatycznym. Podopieczny wstaje nocą 2-3 razy. Interesuje się czytaniem, krzyżówkami, kulturą oraz śpiewem. Jest komunikatywna, towarzyska, otwarta emocjonalnie, porządna, wierząca. W gospodarstwie domowym mieszka mąż. Pokój z własną łazienką.

Wymagania: do zadań opiekunki należeć będzie robienie zakupów, gotowanie, sprzątanie, robienie prania (ewentualnie z prasowaniem), dbanie o higienę osobistą, zakładanie rajstop uciskowych, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, spędzanie czasu uwzględniając zainteresowania seniorki. Poszukiwana osoba niepaląca z prawem jazdy.

Wyślij CV dla tej oferty

Masz pytania?

Szukasz innej oferty?

+48 32 456 07 70

Nasi pracownicy postarają się znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę i odpowiedzieć na wszystkie pytania

Pierwszy wyjazd

Jak to wygląda?

W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania związane z wyjazdem do pracy.

Poradnik pierwszego wyjazdu

ul. Poznańska 21/48

Siedziba firmy Royal Job Agencja Pracy Sp. z o.o.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności