Rozpoczynamy nabór na kolejną już edycję KURSU JĘZYKOWEGO dla opiekunek i opiekunów. Aby ułatwić udział wszystkim zainteresowanym kursy mogą być prowadzone  we wszystkich naszych oddziałach.  Osoby zainteresowane poprawieniem swoich kompetencji językowych zapraszamy do biur w Rybniku, Raciborzu i w  Jarosławiu lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (32) 456 07 70 w celu ustalenia dogodnych terminów. 


Kursy przez nas organizowane prowadzą wykwalifikowane pracownice firmy Royal Job, posiadające uprawnienia pedagogiczne i znające specyfikę pracy opiekunek. Aby zwiększyć skuteczność kurs prowadzony jest zawsze w małych, kilkuosobowych grupach,  w oparciu o sprawdzony i dopasowany do zawodu opiekunki program z wykorzystaniem dedykowanego dla nas podręcznika.   

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności