Drogą do osiągnięcia sukcesu, zwłaszcza poza granicami kraju jest dobra lub przynajmniej komunikatywna znajomość języka obcego. Aby ułatwić naszym pracownikom możliwość podniesienia kompetencji językowych, oferujemy szkolenia i kursy językowe o różnym stopniu zaawansowania.  Szkolimy zarówno opiekunki i opiekunów którzy chcą podnieść na wyższy poziom swoje umiejętności językowe  jak i tych, którzy zaczynają od zera.  W naszej ofercie szkoleniowej nie ograniczamy się tylko do kursów językowych. Jesteśmy otwarci także na inne potrzeby naszych klientów a wynikające ze specyfiki pracy. W miarę więc potrzeb możemy rozszerzyć ofertę szkoleń, organizowanych przez naszą firmę.

Fundamentem sukcesu jest wysoko wykwalifikowana i przeszkolona kadra, przyjazna słuchaczom atmosfera zajęć, a także jakość nauczania oraz dbałość o efektywność nauczania. Dobry poziom opanowania języka obcego przez pracowników jest także naszą wizytówką, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nauka była jak najbardziej skuteczna i owocna.

Dogodne warunki lokalowe i wykwalifikowana kadra zapewniają wysoki poziom świadczonych usług  i pozwalają pracownikom na ustawiczne kształcenie się oraz doskonalenie własnych umiejętności językowych i kompetencji specyficznych dla zawodu opiekuna seniora. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszych szkoleń.

 

Masz pytania?

Szukasz innej oferty?

+48 32 456 07 70

Nasi pracownicy postarają się znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę i odpowiedzieć na wszystkie pytania

Oferty pracy

Przeglądaj oferty pracy z wybranego kraju:

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności