Opiekun lub opiekunka osoby starszej Niemcy to propozycja dla osób o ciepłym i cierpliwym usposobieniu, nieobawiających się wyjazdu. Podejmując współpracę z naszą firmą otrzymasz nie tylko szansę znalezienia satysfakcjonującej Cię pracy, ale również okazję niesienia pomocy innym. Ponieważ pragniemy, aby personel przez nas zatrudniany pomagał osobom starszym, dla których funkcjonowanie w codziennym życiu staje się prawdziwym wyzwaniem, stąd propozycję naszą kierujemy do kandydatek i kandydatów charakteryzujących się cierpliwością i miłym usposobienia. Poszukujemy pracowników na stanowisko asystent osoby starszej wyróżniających się dużą odpowiedzialnością oraz sumiennością.

Oferta pracy asystent/asystentka osoby starszej Niemcy to propozycja dla wszystkich bez względu na poziom znajomości języka obcego. To, czego przede wszystkim oczekujemy od kandydatów, to cierpliwość i chęć pomagania innym. Opiekun osoby starszej powinien także odznaczać się dużą empatią oraz otwartością.
 

 
 

 

Masz pytania?

Szukasz innej oferty?

+48 32 456 07 70

Nasi pracownicy postarają się znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę i odpowiedzieć na wszystkie pytania

Oferty pracy

Przeglądaj oferty pracy z wybranego kraju:

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności