Naszym pracownikom oferujemy stabilne i legalne zatrudnienie w Niemczech. Stosując elastyczne terminy oraz okresy zatrudnienia wychodzimy naprzeciw tym, którzy chcieliby podjąć pracę poza granicami kraju, jednak obawa przed nieznanym nie pozwala im na podjęcie jednoznacznej decyzji o stałej emigracji.

Każdą osobę, która szuka pracy za granicą za naszym pośrednictwem wspieramy wieloletnim doświadczeniem, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą a o naszym zaangażowaniu świadczą opinie wielu zadowolonych klientów.

Nasi pracownicy mogą liczyć na:

  • sprawdzone i dopasowane oferty pracy zgodne z  kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym,
  • pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności, związanych z wyjazdem,
  • terminowe wynagrodzenie, zależne od kwalifikacji, doświadczenia i znajomości języka,
  • możliwość skorzystania z szkoleń językowych i "stanowiskowych"  w siedzibie firmy,
  • opiekę koordynatora w nowym miejscu pracy,
  • sprawdzone zakwaterowanie 

Osoby, które chcą znaleźć odpowiedzialną, ale satysfakcjonującą i dobrze płatną pracę za granicą zachęcamy do kontaktu z firmą Royal Job poprzez formularz aplikacyjny, telefonicznie bądź bezpośrednio w biurach terenowych.

Masz pytania?

Szukasz innej oferty?

+48 32 456 07 70

Nasi pracownicy postarają się znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę i odpowiedzieć na wszystkie pytania

Oferty pracy

Przeglądaj oferty pracy z wybranego kraju:

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności