Proces adaptacji w nowym środowisku dla wielu osób jest trudny. Firma Royal Job stara się zrobić wszystko, by jak najbardziej ułatwić aklimatyzację w nowym miejscu pracy. Doskonale rozumiemy, że odnalezienie się w takiej roli jako opiekunka osoby starszej w Niemczech i to bez znajomości języka nie jest zadaniem łatwym. Wyjeżdżając do pracy za pośrednictwem naszej firmy nie musisz obawiać się samodzielnego poszukiwania zakwaterowania lub transportu. Jeśli decydujesz się na zatrudnienie jako opiekun osoby starszej Niemcy bez znajomości języka to zapewniamy, że już z autobusu odbierze Cię koordynator lub najbliżsi członkowie rodziny, u których podejmujesz zatrudnienie. Dzięki temu stres związany z podróżą i nowym miejscem będzie zdecydowanie mniejszy.

Zapewniamy stały kontakt z koordynatorem. Już pierwszego dnia pracy otrzymasz jego bezpośredni numer telefonu. Zadaniem koordynatora jest pomaganie Ci we wszelkich sprawach, które będą tego wymagać. Pomoże on także w zapoznaniu się z pracodawcą i postara się ułatwić aklimatyzację w nowym miejscu pracy. Taki system pozwala nam właśnie zatrudniać opiekunki bez znajomości języka niemieckiego.

 

Jeżeli jesteś osobą:

  • uczciwą,
  • sumienną,
  • cierpliwą,
  • odpowiedzialną,
  • życzliwą,
  • otwartą,
  • łatwo nawiązującą kontakty,

i chcesz pracować za granicą, skontaktuj się z naszą firmą, a ułatwimy Ci wejście na nową ścieżkę zawodową.
Opieka Niemcy bez języka to propozycja właśnie dla Ciebie. Jeśli decydujesz się na zatrudnienie jako opiekunka bez znajomości języka niemieckiego możesz liczyć na pełne wsparcie ze strony naszej firmy oraz dodatkowe kursy językowe, które pozwolą Ci podnieść Twoje kwalifikacje.

Masz pytania?

Szukasz innej oferty?

+48 32 456 07 70

Nasi pracownicy postarają się znaleźć dla Ciebie najlepszą ofertę i odpowiedzieć na wszystkie pytania

Oferty pracy

Przeglądaj oferty pracy z wybranego kraju:

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności